Hakkımızda

1986’DAN BERİ GELEN GÜVEN

Kalenderoğlu Boya, Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1986 yılında Rize’de inşaat malzemesi tedariki sağlamak amacı ile kurulmuştur.

İnşaat malzemeleri pazarlama ve satışı ile yaşamına başlayan kurumumuz, zamanla sektörün öncü konumundaki birçok seçkin firmanın ana bayiliğini üstlenmiştir. 

Bu bağlamda kurumumuzdaki ürün yelpazesinin rakip firmalara oranla geniş olması ve stok kapasitesinin yüksekliği, müşterilerimizin üzerinde market etkisi yaratması sebebiyle Kalenderoğlu Boya Yapı Market ismini bünyesine katarak ticari faaliyetlerine devam etmiştir. 

Önce güven sloganıyla yola çıkan Kalenderoğlu Boya Yapı, güvene dayalı müşteri memnuniyeti düşüncesini kurulduğu günden bugüne kadar sürdürmektedir.

Kurumumuz, inşaat malzemeleri satış faaliyetleri dışında günümüze kadar 300 adetin üzerinde anahtar teslim konut tadilatı gerçekleştirerek bu sektörde de hizmet vermeye devam etmektedir. 

Kalenderoğlu, güçlü araç filosu, alanında tecrübeli personeliyle kaliteli ürünleri müşterilerine ekonomik şartlarda sunmayı temel hedef olarak belirlemiştir.