İnşaat

Tüm tadilat işlerinizde yanınızdayız!

Kalenderoğlu, inşaat malzemeleri satış faaliyetleri dışında günümüze kadar 300 adetin üzerinde anahtar teslim konut tadilatı gerçekleştirerek bu sektörde de hizmet vermeye devam etmektedir.

Bize ulaşın

Konut İnşaatı yapım ve satış faaliyetlerimiz son hızıyla devam etmektedir. Yeni yaşam alanlarıyla daha ferah bir düzeyde yaşama imkânı sunan hizmetlerimizde bir konuttan beklentilerinizi tamamı ile karşılayacaksınız. Her detayında titizlikle çalıştığımız projelendirme aşamasında inşaat mühendislerimiz konut yapılacak mekâna uygun çizimler gerçekleştirmektedir.

Author

Mimarlık projeleriyle tasarımı tamamlanan konut inşaatı tek veya çok katlı olarak her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Tek katlı konut projelerimiz kişi veya kişilere hitap edecek şekilde projelendirmeyle birlikte sürdürülebilir yenilikçi anlayışta çok katlı yapılar inşa ediyoruz. Konut inşaatında son teknoloji yenilikçi anlayışla tasarlanan projelerle tamamlanıyor. Yaşam alanlarının her metrekaresini kullanmanıza olanak tanıyan konut inşaatı projeleri güven ve güvenlik anlayışından ödün verilmeden ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Konutlarınızı konfora dönüştüren anlayışımızda her bütçeye uygun konut bulunmaktadır. Yapı maliyetine uygun şekilde mümkün olan en düşük fiyatları yansıttığımız konutlar inşaat aşamasından anahtar teslimine kadar uygun şekilde itina ile sonuçlandırılmaktadır. Memnun her müşteri referansımızdır diyerek konut inşaatında tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. Konut inşaatı çalışmalarımız tek ve çok katlı yükselen binalarla beğeninize sunuluyor. Yeni yaşam alanları kaliteyle harmanlanmış konut inşaatı her bütçeye uygun seçeneklerde satışa hazır.